...
Ana Sayfa >
Ürünlerimiz

Onarım Grubu
Tecpro servis istasyonlarında her ürüne en hızlı müdahaleden sorumludur. Servis kabul formu ile teslim alınan cihazların 24 saat içinde onarım maliyeti çıkarılır ve kullanıcıdan onay alınarak çalışmaya başlanır. Garanti süresi içinde olan cihazlar bu uygulamanın dışında tutulduğu gibi, bakım anlaşmalı cihazlar için de sadece değişen yedek parça bedelleri fatura edilir ve işçilik ücreti alınmaz


Dış Servis Grubu
Tecpro günümüzde zaman kaybına tahammülü olmayan müşterilerinin bu beklentilerini karşılamak üzere dış servis grubu oluşturmuştur.  Dış Servis Grubu, meydana gelen arızalara yerinde müdahale ederek zamandan tasarruf etmenizi  sağlar. Bu hizmet kapsamında, servis ücretiyle birlikte değişen yedek parça bedeli fatura edilir.

 

Yıllık Bakım Anlaşması
Yıllık bakım anlaşmaları, Teknik Servis Hizmetlerimizden en avantajlı fiyatlarla yararlanmanın en uygun yoludur. Garanti süresi bitiminde istenildiği takdirde ürün/ürünler bakım anlaşması kapsamına alınır. Bu anlaşma kapsamında ürünleriniz periyodik olarak yılda 3 kez bakım yapılır. Bakım anlaşmalı cihaza iç yüzey temizliği, mekanik ayarlar, diagnostic, klavye ve virüs testleri uygulanır. Servis istasyonlarımızın bulunduğu bölgelerde, 24 saat içinde yerinde onarım yapılır. Yıllık bakım anlaşması, tercihan yedek parçayı ve /veya mesai saatleri dışını da kapsayacak şekilde 7/24 saati kapsar.

Bakım anlaşmaları kullanıcı ve kurumlara özel karşılıklı görüşmeler sonucunda beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır ve fiyatlandırılır.


Kurulum, Montaj

Görüntü sistemleri, video  projektörler, eğitim cihazları, plazma ekranları, ses sistemlerini evlerinize, iş yerlerinize, toplantı odalarınıza, uzman  ekibimizle, zamanında, tam istediğiniz şekilde kurulum ve montaj yapılır..

 

Kiralama Hizmeti
Arıza durumunda yada kısa süreli ihtiyaçlarınızda iş kaybınızı minumuma indirmek için ürün kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizden kiralama yapabileceğiniz ürünler yazıcı, video projektör, kart yazıcı ve barkod yazıcılar.

Application by Solera