...
Ana Sayfa > Tanklı Yazıcılar
Ürünlerimiz
Tanklı Yazıcılar
EPSON L110
Uygun maliyetli ve güvenilir renkli baskı için Epson marka entegre mürekkep tankı sistemine sahip tek işlevli yazıcı.
EPSON L1300
Bu 4 renkli mürekkep tankı sistemli yazıcı ile A3+ boyutuna kadar son derece düşük maliyetli baskının avantajlarından faydalanın.
EPSON L1800
Epson"un ilk A3+ 6 renkli mürekkep tankı sistemine sahip yazıcısı, fotoğraf ve renkli belgelerin son derece düşük maliyetle basılmasını sağlar.
EPSON L220
Uygun maliyetli ve güvenilir renkli baskı, kopyalama ve tarama için entegre mürekkep tankı sistemine sahip çok işlevli yazıcı, iki yıl yetecek mürekkep1ile birlikte gelir.
EPSON L365
Uygun maliyetli renkli baskı, kopyalama ve tarama için entegre mürekkep tankına sahip çok işlevli Wi-Fi yazıcı
EPSON L565
Hızlı, uygun maliyetli ve güvenilir renkli baskı, kopyalama, tarama ve faks için entegre mürekkep tankı sistemine sahip çok işlevli yazıcı.
EPSON L800
Daha uzun süre baskı alın:Ultra yüksek kapasiteli mürekkep deposu Sorunsuz:Tam entegre mürekkep tanki İçiniz rahat olsun:Epson garanti kapsamı Ekonomik:Altı büyük renkli mü
EPSON L810
Epson kalitesinde ve düşük maliyetli bilgisayarsız fotoğraf baskısı sunan L810, LCD ekrana sahip A4 6 renkli ilk ITS fotoğraf yazıcımızdır.
EPSON L850
LCD ekrana sahip A4 6 renkli ilk çok işlevli ITS fotoğraf yazıcımız, Epson kalitesinde ve düşük maliyetli bilgisayarsız fotoğraf baskısı sunar.
EPSON M100
Epson"un ultra- düşük maliyetli ofis baskı çözümü olan ilk mono dahili mürekkep tankı sistemli, Ethernet bağlantılı yazıcısı
EPSON M105
Epson"un ultra- düşük maliyetli ofis baskı çözümü olan ilk mono dahili mürekkep tankı sistemli, Wi-Fi bağlantılı yazıcısı.
EPSON M200
Epson"un ilk hepsi bir arada düşük maliyetli ofis baskı çözümü olan ilk mono dahili mürekkep tankı sistemli, Ethernet bağlantılı ve ADF"li yazıcısı.
Application by Solera