Tecbayi Giriş
Tecakademi > Blueair Hava Temizleme
Tecakademi
Blueair Hava Temizleme

Blueair Hava Temizleme

Blueair hava temizleme kapalı alanda hava temizliğini 0.1 mikron ölçüsüne kadar havadaki partikülleri %99,97 oranında giderilmesini sağlayarak sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı nefes almasını sağlar.

Gelişen teknoloji ile birlikte evlerimizin daha konforlu olması için çeşitli elektronik cihazlar ortaya çıkmıştır. Blueair hava temizleme cihazların en popülerlerinden biridir.

Şehirlerde yaşayanlar için temiz havaya ulaşım zor olabilir ve özellikle çocuklu aileler için Blueair hava temizleme evinizdeki havayı çalıştığı süre boyunca temiz tutar. Daha önce hiç hava temizleyici kullanmayanlar için bazı soru işaretleri olabilir. Tüm bu sorular için de Tecpro uzman satış destek ekibimizden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Blueair hava temizleme cihazının başlıca avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Eğer solunum kaynaklı alerjik hastalıklarınız varsa havanın tozlardan ve mikroplardan temizlenmesi sizin için faydalıdır.
 • Havanın mikroplardan temizlenmesi nefes alıp verişlerinizi daha sağlıklı kılar.
 • Çocuklu evler için havanın temizlenmesi bağışıklık sistemleri için güçlendirici etki yapar ve onları korur.

Hava Temizleme Cihazları

Hava temizleme cihazları arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan Blueair hava temizleme uygun fiyat seçenekleriyle Tecpro bayisinden ya da web sitesinden sipariş formu doldurarak satış ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Satış yapılan ürünlerin Tecpro güvencesiyle, yetkili servis hizmeti de alabilirsiniz.

Blueair hava temizleme cihazları, filtrede yakalandıktan sonra, elektrik şarjı ve yüksek hava akışı kombinasyonu sayesinde partiküllerin %99,97 'sini öldürür. İki filtreleme teknolojisini birleştirerek eşsiz bir şekilde yüksek temiz hava akışı sağlar. Daha az yoğun filtreleme malzemesi sayesinde daha az gürültü çıkarır. Aynı zaman da bir ampulden daha az enerji tüketir. Toz, polen, duman ve evcil hayvan tüyleri gibi daha büyük parçacıkları da hepasilent teknolojili filtreleme sayesinde ortadan kaldırır.

Bağımsız Hava Temizleyicileri Neden En Etkilidir?

 • Bağımsız hava temizleyicileri, havayla taşınan partikülleri yani bakteri ve virüsleri yakalamak için yüksek etkinliğe sahiptir ve böylece yayılma olasılığını ortadan kaldırır.
 • Yere daha yakın çalışırlar, dolayısıyla havadaki parçacıkları yakalama şansı daha yüksektir.
 • Bağımsız hava temizleyicileri havayı çok daha hızlı filtreler.
 • TVOC'leri ve kokuyu azaltmaya yardımcı olurlar. Bunu birçok HVAC yapamaz.
 • Bağımsız hava temizleyici, hava kalitesini otomatik olarak algılar ve verimliliğini buna göre ayarlar.

Blueair Hava Temizleme Cihazları Neden Eşsiz?

 • Fısıltı sessizliğinde çalışma
 • Düşük enerji tüketimi (Energy Star)
 • Etkin bakterileri azaltılması
 • Yüksek anti-polen performansı

Tek bir sefer değil devamlı yapılan bir ritüel olduğu için evinizdeki hava her zaman temiz kalır. Blueair hava temizleme kullandığınızda farkı ilk günden anlayabilirsiniz.

Hava Temizleme Filtresi

Hava temizleyiciler içerisindeki filtre sayesinde havayı temizler ve zararlı partiküllerden havayı arındırır. Blueair hava temizleme, hepaSilent teknolojisi ile ultra sessiz fanı havayı, hava temizleme cihazına çeker. Havadaki partiküllere daha yapışkan olması için elektrik yüklenir. Elektrik yüklenen partiküller anti-bakteriyel filtrede hapsedilir daha sonra, temiz hava odaya dağıtılır. Böylece, uzun süre kullanıldığında yaşam alanınızda daha rahat nefes almaya başladığınızı fark edersiniz.

Kullanmak istediğiniz ortamın m3'ünü hesaplayıp bu büyüklüğüne göre Blueair hava temizleme, modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ortama uygun büyüklükte modelleri tercih ettiğinizde daha yüksek verim alırsınız. Ayrıca filtre seçeneklerini ürünlere göre seçmeniz mümkündür.

Blueair hava temizleme cihazlarını https://www.tecpro.com.tr/Blueair-Pure-Serisi-Hava-Temizleyiciler adresimizden satış formunu doldurarak ya da bayi kanallarımızla satın alma yapabilirsiniz.

Storlu Projeksiyon Perdesi
Tripodlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Cihazları
Projeksiyon Perdesi
444 48 32