Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Distribütörü
Tecakademi
Epson Distribütörü

Epson Distribütörü

Epson distribütörü olan Tecpro’da geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan Epson ürünlerini bulabilirsiniz. 

Merkezi İstanbul’da olan Tecpro’nun Ankara ve İzmir’de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. 70’in üzerinde çalışanı bulunan Tecpro teknoloji üreticisi olan, Epson ve lider birçok dünya markasının distribütörlüğünü yapmakta ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Tecpro, odaklandığı ürün gruplarında, sektöre özel çözümler geliştirme yeteneği ve uzman ekibiyle ön plana çıkmıştır. Epson Video Projektörleri, Epson Yazıcılar, Epson Tarayıcılar, Epson Tekstil Yazıcılar, Epson etiket yazıcılar, Epson Termal yazıcılar gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Epson Türkiye Distribütörü

Epson Türkiye distribütörü Tecpro ‘da aşağıdaki ürün gruplarını bulabilirsiniz.

Görüntüleme sistemleri

  • Baskı makineleri
  • Grafik baskı makineleri
  • Süblimasyon, transfer baskı makineleri
  • Barkod & otomasyon sistemleri
  • Yazıcı, tarayıcı, bilgisayar ve çevre birimleri

Sektördeki tecrübesini en iyi şekilde kullanarak, sunduğu çözüm ve hizmetlerini her geçen gün geliştiren Tecpro, güçlü yapısı ve yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetinin kalıcı olması, hizmet verimliliğinin devamlı artması misyonunu hedefler.

Özellikle üzerinde yoğunlaştığı eğitim teknolojileri, profesyonel görüntüleme ve baskı sistemlerinde ürün yelpazesini genişletmek, pazarlamakta olduğu ürünleri kullanıcılara, iş ortakları ve bayileriyle komple çözüm sunma amacını taşır.

Epson İzmir Distribütör

Epson distribütörü olan Tecpro’nun, İzmir’de bölge müdürlüğü vardır. Tecpro müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Tecpro, Epson distribütörü olarak Epson‘un satış ve teknik servis hizmetini vermektedir. Epson ürünleri orijinal yedek parça satışını da yapmaktadır. Ayrıca Tecpro en avantajlı fiyatlarla kurumlara garanti paketleri ve bakım anlaşmalarını tercih etmelerini öneriyor.

Diğer tüm detaylar için -> https://www.tecpro.com.tr/

444 48 32