Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Servis
Tecakademi
Epson Servis

Epson Servis

Epson servis garanti süresi devam etmekte olan ürünlerinizde her türlü arızaya karşı adresten alım yaparak yine ücretsiz bir şekilde onarım yapıldıktan sonra adresinize teslim eder.

Elektronik cihazlarınız için yetkili servis kullandığınızda aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

  • Yetkili servis personeli alanında eğitim almıştır ve teknik bilgiye sahiptir.
  • Her yıl denetim gerçekleştirilir ve kalite standartlarına uyum teftiş edilir.
  • Yetkili serviste satışta olan ve kullanılan yedek parçalar orijinaldir.
  • Epson cihazınız için nasıl bir tamirat gerekiyorsa özenle uygulanır.

Epson cihazınız için her türlü bakım, arıza kaydı ve onarım durumlarında profesyonelce hizmet veren yetkili servis size konforlu bir onarım ve bakım süreci yaşatır.

Epson Yetkili Özel Servis

Yetkili serviste tüketiciye sunulan cihaz parçaları üretici kalitesine sahiptir. Epson cihazınızda arıza yedek parçadan kaynaklıysa hemen orijinal yedek parça değişimi yapılır.

Yedek parça orijinal kullanıldığı için elektronik cihazınızın kullanım ömrünü hiçbir şekilde etkilemez. Yetkili servisten adresinize geri gelen ürün ilk aldığınız günkü kadar yeni olur. Epson servis hem merkez hem de bölge ofislerinden Ankara, İzmir ve İstanbul için en kaliteli hizmeti sunar.

Teknoloji sürekli geliştiği ve her sene yeni model cihazlar çıktığı için yetkili servis personeli de her daim kendisini geliştirir ve son yenilikler için eğitim alır. Yetkili serviste çalışan personel eğitimleri tamamladıktan ve uzmanlaştıktan sonra sertifika sahibi olur.

Epson Yetkili Servis Özellikleri

Yetkili servis personeli eğitimlidir ve yetkili servis merkezinde gerçekleştirilen her bakım ve onarım işlemi kontrol altında olur. İşçilik ve kalite her zaman kontrol edilir ve müşterilere en iyi hizmet sunulur.

Yetkili servis merkezinde kullanılan aletler en gelişmiş teknolojiye sahip olurlar ve istenilen hizmeti hızlı bir şekilde sağlarlar. Yetkili servis merkezinde kullanılmakta olan cihazlar için de her zaman kalite kontrolü ve işlevsellik kontrolü yapılır.

Üretici firmanın kontrolünde olan yetkili servislerde her sene müşterilerin o yıl nasıl beklentileri olacağına dair araştırma yapılır.

Motorlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları
Projeksiyon Cihazı ve Fiyatları
Epson Yazıcı Teknik Servis
444 48 32