Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Servis İstanbul
Tecakademi
Epson Servis İstanbul

Epson Servis İstanbul

Epson servis İstanbul bölge müdürlüğü ile her ilçeye hızlı ve kaliteli yetkili servis hizmeti sağlar. Epson cihazlarınız için her bir cihaza özel olarak tasarlanmış son teknolojik ekipmanlarla onarım ve bakım yapılır.

Yetkili servis merkezine gelen herhangi bir cihaz için yalnızca onarım yapılmaz. Eğer güncelleme ya da geliştirilebilecek bir özellik varsa cihazınıza yüklenerek işlevselliği arttırılır.

Yetkili serviste bakımı ve onarımı yapılan cihazınız için her zaman bilgilendirme alırsınız ve yapılan işlemler sizin onayınız dahilinde gerçekleştirilir. Garanti sürecinde ve yerinde servis hizmeti mevcut olan ürünlerin adresten alınması ve onarım sonrası adrese getirilmesi ücretsizdir.

Epson cihazınız yetkili servisten hizmet aldığında bu hizmet garanti kapsamında olur. Garanti süresi biten cihazlar için de yetkili serviste sürpriz onarım hizmeti kampanyaları olur.

Epson Yetkili Servis Olduğunu Nasıl Anlarız

Epson yetkili servisi olarak hizmet yeterliliğine dair TSE belgesi ve Epson yetki sertifikası mevcuttur. Müşteriler dilerse ilgili belgeyi internet üzerinden görüntüleyebilir. Epson servis İstanbul bünyesinde aşağıdaki ürünler için her türlü onarım ve bakım gerçekleştirilir:

  • Fotoğrafik Yazıcılar
  • İnkjet Yazıcılar
  • TM Serisi POS Yazıcılar
  • Dot Matrix İğne Vuruşlu Yazıcılar
  • Tarayıcılar ve Çok Fonksiyonlu Yazıcılar
  • Video Projektörler
  • CD Robot ve Etiket Yazıcılar
  • Geniş Format Grafik ve Tekstil Yazıcılar

Elektronik cihazınız için arıza bildirimini yetkili servis merkez telefon numarasından ya da mail adresinden yapabilirsiniz.

Epson Yetkili Servis Ne İş Yapar

Orijinal Epson cihazlarınız için onarım, bakım ve montaj hizmeti veren yetkili servis ürünle ilgili her türlü soru ve problemlerinizi dinler ve çözüme kavuşturur. Yetkili servis merkezine getirilen cihaz öncelikle kontrol edilerek arıza yeri belirlenir.

Onarım aşaması bittikten sonra cihaz yeniden baştan sona kontrol edilir ve kullanım süresini etkileyebilecek hiçbir olumsuzluğunun olmadığı teyit edilir.

Yetkili servis bünyesinde kullanılan her türlü cihaz parçası ve yedek parçalar orijinaldir.

Epson servis İstanbul hizmet bölgesinde arıza formu doldurduğunuzda yerinde servis hizmeti mevcut olan ürünleriniz için en kısa sürede adresinize gelir ve sorununuzu çözer.

Motorlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları
Projeksiyon Cihazı ve Fiyatları
Epson Yazıcı Teknik Servis
444 48 32