Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Teknik Servis Ankara
Tecakademi
Epson Teknik Servis Ankara

Epson Teknik Servis Ankara

Epson teknik servis Ankara size her daim kaliteli hizmet verir. Teknoloji geliştikçe elektronik cihazlar da hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Bir firmanın gün içerisindeki işlerinin aksamadan devam edebilmesi için elektronik ofis gereçlerinin iyi çalışması gerekir.

Yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi gibi ürünler ofiste işleyişini devam ettirir. Epson teknik servis Ankara'da tüm bu ofis cihazlarınızı garantili ürünleri garanti süresince ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Teknik servis ekipleri uzman kişilerden oluşur. Bir arıza durumunda öncelikle telefon numarasından ulaşabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Epson teknik servis Ankara ve ülkenin her yerinde geniş bir servis ağına sahip bir firmadır.

Teknik Servis Telefon

Garantili ürünlerinizin arıza durumunda teknik servis ekibimizce hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında hizmet alabilirsiniz. Epson teknik servis Ankara telefon numarası için internetten arama da yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir ürünün garanti süresi dolmadan arızalanma yaparsa ücretsiz olarak teknik servise gönderim sağlayabilirsiniz. Teknik serviste onarım süresi en fazla 20 iş günüdür. Epson teknik servis Ankara ilinde de gönderdiğinizde en kısa sürede ürününüz tamir edilir.

Eğer kontrolden sonra tamir edilemeyecek gibiyse ürünün yenisiyle değişimi sağlanır. 20 iş günlük süre geçtiğinde de tüketicinin yeni ürün talep etme hakkı vardır. Epson teknik servis Ankara kurulum hizmeti de verir. Ürünler kullanma talimatı ile gelir fakat ihtiyaç olduğunda ekipleri çağırabilirsiniz.

Teknik Servis Arıza Formu

Kullandığınız bir ürün arızalandıysa ilgili teknik servise göndermek sizin için en kısa çözümdür. Epson teknik servis Ankara için kayıt oluşturmak istediğinizde telefonla arayarak öncelikle sorunun ne olduğunu anlatırsınız.

Sorun sizin çözebileceğiniz bir durumsa müşteri temsilcisi size izlemeniz gereken adımları söyler. Eğer değilse ürün Epson yetkili servis Ankara temsilcisine gönderilir. Onarım sürecinde istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Ürün onarımı bittikten sonra adresinize tekrar ücretsiz gönderim sağlanır.

444 48 32