Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Türkiye Servis
Tecakademi
Epson Türkiye Servis

Epson Türkiye Servis

Epson Türkiye servis üretici firmanın belirlediği kurallar ve kaliteli hizmet anlayışı ile elektronik cihazlarınız için her türlü montaj, onarım ve bakım hizmetini verir. Garanti süresi devam eden cihazlarınız için onarım ve bakım işlemleri ücretsizdir.

Arıza bildirimi için müşteri hizmetlerini aradığınızda arıza formu doldurursunuz ve yerinde servis hizmeti mevcut olan ürününüz için en kısa sürede yetkili servis personeli adresinize gelir. Yetkili servis personeli adreste yerinde onarım yapar.

Epson cihazınızda yetkili servis merkezinde çözülebilecek bir problem varsa ücretsiz bir şekilde alınır. Yetkili serviste tamir süresi maksimum 20 iş günüdür. Cihazın problemi çözüldükten sonra yine ücretsiz bir şekilde adresinize geri getirilir.

Cihaz arızası yedek parçadan kaynaklanıyorsa değişim orijinal parça ile gerçekleştirilir.

Epson Yetkili Servis Listesi

Epson yetkili servis Ankara, İstanbul ve İzmir için bölge müdürlüklerinde, ülkenin diğer tüm şehirleri için anlaşmalı yetkili servis noktaları hizmet verir.

Üretici firma ile sözleşme imzalanır ve yetkili servisin dekorasyonundan çalışan personelin eğitimine kadar her şey belirli bir kural içerisinde gerçekleştirilir. Epson Türkiye servis dilerseniz orijinal cihaz satın alabileceğiniz bir kurumdur. Epson yetkili servis bünyesinde alabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Arıza Takip
  • Arıza Bildirim Formu
  • Garanti Sorgulama
  • Servis Girişi

Tüm hizmetler alanında uzmanlaşmış ve sertifikalı yetkili servis personeli tarafından verilir. Elektronik cihazınızın yetkili servis merkezine getirildikten sonra onarım sürecinin her kısmından haberdar edilirsiniz ve işlemler hakkında bilgi alırsınız.

Epson Yetkili Servis Kurulum Ücreti

Epson yetkili servisten cihaz satın aldığınızda yetkili servis personeli montajını yapabilir. Garanti süresi devam eden her cihazınız arıza durumunda yetkili serviste ücretsiz olarak tamir edilir.

Yetkili servisi kullanmanın en büyük avantajı kullanılan her yedek parçanın orijinal olmasıdır.

Eğer ürününüzü garanti süresi içerisinde yetkili servise değil de başka bir yere götürürseniz ürününüz garanti kapsamından çıkarılır.

Motorlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları
Projeksiyon Cihazı ve Fiyatları
Epson Yazıcı Teknik Servis
444 48 32