Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yazıcı Teknik Servis
Tecakademi
Epson Yazıcı Teknik Servis

Epson Yazıcı Teknik Servis

Epson yazıcı teknik servis müşterinin isteklerine göre en iyi şekilde hizmet sunar. Yazıcı cihazınızda meydana gelen her türlü arızanın onarımı ile ilgilenir ve bakımını yapar.

Teknik servis aracılığı ile satın aldığınız Epson yazıcılar garantisi ile birlikte gelir ve garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve onarım hizmeti alırsınız. Teknik servis personeli alanında uzmanlaşmış ve eğitim almış kişilerden oluşur.

Yalnızca garanti kapsamında olan ürünler için değil isteğe göre garanti süresi bitmiş cihazlar için de teklifler müşterilere sunulur. Elinizdeki cihazlar için hizmet almak istediğinizde çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Eğer ürünün garanti süresi dolmuşsa ürüne dair sözleşme hazırlanarak işlemler kayıt altına alınır.

Epson Yazıcı Teknik Servis Ankara

Epson yazıcı cihazınız için teknik destek almak istediğinizde Ankara bölge müdürlüğüne erişim sağlayabilirsiniz. Ankara dışında İstanbul ve İzmir’de de bölge müdürlükleri vardır. Epson yazıcı teknik servis bünyesinde alabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Satış sonrası bakım ve onarım desteği.
  • Kurulum.
  • Yedek parça değişimi.

Teknik serviste kullanılan yedek parçaların hepsi üreticiden gelir ve orijinaldir.

Teknik servis hizmeti aldığınızda cihazınız belirli bir süre içerisinde tamir edilerek ve bakım yapılarak adresinize geri gönderilir.

Epson Yazıcı Teknik Servis Formu

Satın aldığınız Epson yazıcınız için arıza bildirimi yapmak istediğinizde mesai saatleri içerisinde çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Personel tarafından öncelikle cihazınızdaki arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilir.

Cihazlar belirli sürelerde kontrol edilir ve bu kullanım sürelerinin verimli bir şekilde geçmesini sağlar. Bakım yaptırma zamanı müşterinin isteğine göre belirlenir

Teknik servis bünyesinde ürün satışı yapılır. Satın aldığınız ürünler garantilidir ve her ürünün kendi garanti süresi farklı olabilir.

Storlu Projeksiyon Perdesi
Tripodlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Cihazları
Projeksiyon Perdesi
444 48 32