Tecbayi Giriş
Tecakademi > Epson Yazıcı Servisi İzmir
Tecakademi
Epson Yazıcı Servisi İzmir

Epson Yazıcı Servisi İzmir

Epson yazıcı servisi İzmir orijinal ürününüz için garanti kapsamında tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Ürünleriniz için orijinal yedek parçalar ile değişim sağlarlar.

Her ürünün kendine ait özellikleri olduğundan dolayı garanti süresi de değişebilir fakat ülkemizde garanti süreleri genel olarak 2 yıldır. Garantili cihazınız için yetkili servisten hizmet almanızın avantajları şunlardır:

  • Yetkili servise gönderdiğiniz ürüne yapılacak olan bakım ve tamirler garanti kapsamında olur.
  • Yetkili serviste çalışan her personel alanında uzman ve eğitimli kişilerdir.
  • Cihazınız için her türlü tamirat ve bakım işleri çok fazla zaman almaz ve işlemler kısa sürer.
  • Garantili cihaz olduğu için sizden işçilik için ücret istenmez.

Epson Yetkili Servis Avantajları

Garanti süresindeki ürünleriniz için yetkili servisten hizmet almak sizin için her zaman avantajlıdır. Epson yazıcı servisi İzmir için hizmet aldığınızda cihazınızda parça değişimi yapılacağı zaman her zaman orijinal yedek parçalar kullanılır.

Cihazda orijinal parça değişimi yapılması kalitesini ve kullanım ömrünü korur. Bu şekilde cihazınızdan yüzde yüz verim almaya devam edebilirsiniz. Epson cihazınızın garanti süresi devam ederken başka bir servise götürürseniz garanti süresi geçersiz hale gelmiş olur.

Yetkili servisten konforlu bir şekilde hizmet alırsınız. Sadece garanti süresi devam eden cihazlar değil garanti süresi biten cihazlar için de bakım ve tamirat sağlanır. Cihazınızın her zaman profesyonel şekilde tamir edildiğinden emin olmak için yetkili servis kullanmanız gerekir.

Epson Yetkili Servis Bul

Epson cihazınız için adresinize en yakın şubeyle iletişime geçerek bakım ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti olan cihazlar için, yetkili servise ulaşım sağladığınızda öncelikle adrese gelinir ve yerinde tamir yapılıp yapılamayacağına bakılır.

Yerinde tamir uygunsa cihazınızı vermek zorunda kalmazsınız. Yetkili servise gitmesi gerekiyorsa cihazınız 20 iş günü içerisinde size geri teslim edilir. Cihazınızı yetkili servise gönderirken ya da geri alırken (anlaşmalı kargo şirketini kullanmanız halinde) herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

Yetkili servislere hafta içi mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz. Cihazınızın tamir ve bakımında orijinal ve son teknolojik aletler kullanılır.

Epson İzmir Distribütörü
Epson Yazıcı Servis İzmir
Epson İstanbul Distribütörü
Epson Renkli Etiket Yazıcı

444 48 32