Tecbayi Giriş
Tecakademi > Kablosuz Projeksiyon
Tecakademi
Kablosuz Projeksiyon

Kablosuz Projeksiyon

Kablosuz projeksiyon özelliği son dönemin teknolojik yeniliklerinden biridir. Projeksiyon üzerinden kablosuz ağa bağlanarak veya projeksiyon cihazına kablosuz bağlanarak sunumlarınızı daha kaliteli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kablosuz projeksiyonlardaki bağlantı seçenekleri şunlardır:

  • Wi-Fi
  • Miracast
  • Wi-Di

Kablosuz bağlantı özelliği olan projeksiyonlarda internet ve elektrik veya cihazın kendisinin olması kablosuz çalıştırmanız için yeterlidir.

Herhangi bir kablolu bağlantıya ihtiyacınız olmaz. Kablosuz bağlantısı olduğu için yine herhangi bir kabloya gerek kalmadan tabletinize, bilgisayarınıza ve telefonunuza direkt olarak bağlayabilirsiniz.

Projeksiyona bir görüntü yansıttığınızda yine kablosuz bir şekilde yansıtır. Cihazınızı özgür bir şekilde yönetebilirsiniz ve kullanımı da oldukça pratiktir. Bu şekilde kablo maliyetlerinden de kurtulmuş olursunuz. Ayrıca kablo bağlantıları alanda çok yer kaplayabilir ve kalabalıktan kurtulmuş olursunuz.

Kablosuz Projeksiyon Uygulaması

Kabloyla çalışan cihazlar için kullanılan kablolar bir zaman sonra ne kadar kaliteli olsa da yıpranabilir. Kablodaki yıpranmalar sonucunda görüntüler de kalitesizleşebilir. Kablosuz projeksiyonlardan olan android projeksiyon bu özelliği ile sizi kablolarla uğraşmaktan kurtarır.

Hareket halinde iseniz de kablosuz özelliği sayesinde sunum yapmaya devam edebilirsiniz. Kablonun yetişmeyeceği gibi dertleriniz olmaz. Wifi bağlantısı sayesinde cihazınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Başka bir cihazdan kontrol sağlayarak projeksiyonunuz ile sunum yapabilirsiniz.

Kablosuz olması dolayısıyla görüntü kalitesinden şüphe duyarsanız eğer gelişmiş teknolojik özellikleri ile yüksek kalitede görüntü sunar. Görüntü kablolu projeksiyon görüntüsü ile eşit olur. Kablosuz olduğu için cihazın montajı oldukça kolaydır.

Kablosuz Projeksiyon Tavsiye

Kablosuz projektörlerin en büyük avantajlarından biri eğer tavana asmak isterseniz elektrik bağlantısını sağlamanız yeterlidir. Masa üstünde kabloya ihtiyacınız olmadan kullanabilirsiniz.

Cihazı her zaman yanınızda taşıyabilir ve gittiğiniz yerlerde kablo bağlantısı yapmakla uğraşmadan sunumlarınızı hızlı bir şekilde hazırlayıp sunabilirsiniz. İşleriniz karmaşa olmadan hallolmuş olur. Sunumunuzu yaparken zamandan tasarruf ettirir.

Kablosuz projeksiyon almak istediğinizde ekstra yazılıma gerek duymadan direkt Wifi bağlantısı kurabileceğiniz modellerden satın almanız daha faydalı olur. Ürün kalitelidir ve bir kere satın aldığınızda uzun yıllar boyunca cihazı kullanabilirsiniz. Saklaması ve kurulumu kolaydır.

Epson İzmir Distribütörü
Epson Yazıcı Servis İzmir
Epson İstanbul Distribütörü
Epson Renkli Etiket Yazıcı

444 48 32