Tecbayi Giriş
Tecakademi > Motorlu Projeksiyon Perdesi
Tecakademi
Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu projeksiyon perdesinin kullanımı oldukça kolay ve pratik hale gelmiştir gelişen perde motorları sayesinde. Projeksiyon perdeleri günümüzde birçok amaç için kullanılırlar:

  • Eğitim
  • Ticari
  • Ev sineması
  • Sunum

Cihazın motoru sessiz bir şekilde çalışırken aynı zamanda güç tasarrufu da yapar. Modelin çeşidine göre motorlar da farklı güçlerde kullanılabilir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen cihazlar sunumlarınızın kaliteli olmasını sağlar.

Bazı modellerde projeksiyon cihazına tetikleyici koyulur. Bu tetikleyici sayesinde projeksiyon cihazını açtığınız zaman perde de otomatik olarak açılmaya başlar. Bazı modellerde de uzaktan kumanda ile perdenizi dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve sunum yapabilirsiniz.

Motorlu Projeksiyon Perdesi 400x300

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı modellerde ve boyutlarda projeksiyon perdeleri ortaya çıkmıştır. Motorlu projeksiyon perdesi modellerinden ihtiyacınıza göre dilediğiniz boyutu seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sunum yapacağınız zaman kaliteli bir iş çıkarmak istiyorsanız projeksiyon cihazıyla birlikte projeksiyon perdesini de kaliteli seçmeniz gerekir. Kalitesiz bir perde almanız durumunda sunumunuz soluk kalabilir veya istediğiniz etkiyi oluşturamayabilirsiniz.

Projeksiyon perdeleri yüksek kalitede görüntü sunar ve gözleri yormamak için tasarlanmıştır. Sunumdan sonra perdeyi kapatabileceğinizden dolayı alanı daraltmaz. Kapatılan perde koruma altında olduğu için kullanım süreleri de daha uzun olur.

Artık evlerde de kullanılan projeksiyon perdeleri sinema zevkinizi birkaç kat arttırır ve sevdiklerinizle harika zaman geçirmenizi sağlar.

Motorlu Projeksiyon Perdesi Fiyat

Projeksiyon perdeleri farklı modellere sahiptir ve fiyatlar da seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterir. Uygun fiyat seçenekleri arasından kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Eviniz için aldığınızda film izlerken uzaktan kumanda ile istediğiniz zaman filmi durdurabilir ve yeniden devam ettirebilirsiniz. Eğitim sektöründe de projeksiyon perdeler büyük avantaj sağlarlar.

Yüzeyleri mat olan perdeler görüntüyü en iyi şekilde yansıtır ve tüm bir sınıfın sunumu rahat bir şekilde izlemesini sağlar. Otomatik açılır kapanır olduğu için size sunum sırasında zaman kazandırırlar. Kaliteli görüntü ile sunum çok iyi anlaşılır.

Storlu Projeksiyon Perdesi
Tripodlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Cihazları
Projeksiyon Perdesi
444 48 32