Tecbayi Giriş
Tecakademi > Projeksiyon Perdesi
Tecakademi
Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon perdesi projeksiyon cihazının görüntü yansıttığı özel tasarım araçlardır. Projeksiyondan film izlerken duvara yansıtıldığında projeksiyon perdesine yansıtılan görüntünün kalitesinde bir film izleyemeyiz.

Projeksiyon ile projeksiyon perdesinin birlikte kullanımı aktarılan görüntüden yüksek verim almanızı sağlar. Projeksiyon perdesinin farklı çeşitleri vardır:

  • Motorlu Projeksiyon Perdesi
  • Storlu Projeksiyon Perdesi
  • Transparan Projeksiyon Perdesi
  • Ayaklı Projeksiyon Perdesi
  • Gümüş Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon perdesinin film izlemeden, hastanelere, okullardan camilere kadar çok fazla kullanım alanı mevcuttur.

Projeksiyon perdesiyle çok daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz. İş yerinde toplantı sırasında sunum yaparken yüksek verim sağlar.

Projeksiyon Perdesi Ayaklı

Ayaklı projeksiyon perdesi kullanılması en pratik modellerden biridir. Projeksiyon makinelerinin özelliklerine göre farklı perde alımı yapmak yerine tek bir tane ayaklı projeksiyon perdesi aldığınızda farklı cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Ayaklı projeksiyon perdelerinin kullanımı eğer kişi çok fazla sunum yapıyorsa daha ekonomik olur. Yüksek görüntü kalitesi ve verimli kullanımı sayesinde ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Klasik projeksiyon perdelerinden farklı olarak ayaklı projeksiyon perdelerinin boyutları daha küçük olur.

Sunumunuz ya da yapmak istediğiniz iş için uygun olduğunu düşünüyorsanız sizin için uygun fiyatlı seçenekleri vardır. Net görüntü yansıması sayesinde boyut yeterli olursa yüksek verim alırsınız ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi Fiyat

Projeksiyon perdelerinin fiyatları seçtiğiniz perde boyutuna ve modele göre değişiklik gösterir. Ürünleri ve özelliklerini inceledikten sonra sizin için en doğru ve işlevsel modeli sipariş verebilirsiniz.

Deneyimli satış uzmanları sayesinde aradığınız modeli kolay bir şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz. İstediğiniz teknik bilgiler size eksiksiz verilir ve kullanım talimatı ve garantisi ile birlikte gelir.

Projeksiyon görüntüsünü daha kaliteli bir sunuma çevirmek için projeksiyon perdeleri uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Evinizde kullandığınızda sinemaya gitmiş ve film izliyormuş gibi yüksek verim ve keyif alarak güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Epson Yazıcı Servisi Ankara
Kablosuz Projeksiyon
Epson Yazıcı Servisi İzmir
Renkli Etiket Yazıcı
444 48 32