Tecbayi Giriş
Tecakademi > Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları
Tecakademi
Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları

Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Fiyatları

Projeksiyon perdesi modelleri ve fiyatları teknoloji geliştikçe farklı seçeneklere sahip olmuştur ve kullanım alanları artmıştır. Projeksiyon perdelerinin en çok kullanıldığı alanlardan bazıları şunlardır:

  • Okul sunumları
  • İş yeri sunumları
  • Hastane
  • Dini mekanlar
  • Ev için özel kullanımlar

Projeksiyon perdelerinin farklı boyutlarda olması günümüzde artık evlerde de film seyretmek için tercih edilebilir bir ürün haline getirmiştir.

Projeksiyondan yansıyan görüntüler kaliteli bir şekilde perdeye yansıdığında geniş bir topluluğa hitap edebiliyorsunuz. İletmek istediğiniz görüntüyü televizyon ekranı ile kısıtlamadan çok daha büyük bir boyutta izleyicilere sunma şansı elde ediyorsunuz.

Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu projeksiyon perdeleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirler. Projeksiyon perdesi modelleri ve fiyatları seçtiğiniz modele göre de farklılık gösterir. Bütçenize en uygun seçeneği bulduktan sonra online olarak da sipariş verebilirsiniz.

Eski yıllarda projeksiyon perdeleri daha yeni ülkemizde kullanılmaya başlandığında uzaktan kumanda ile kontrol sistemi olmadığından teknoloji geliştikçe ülkemize de yaygınlaşmıştır.

Kullanım pratikliği dolayısıyla özellikle geniş kitlelere yapılacak olan sunumlarda uzaktan kumandayla kontrol edilebilen motorlu projeksiyon perdeleri tercih edilir. Motorlu projeksiyon perdesi almak istediğinizde fiyatlar 1000 TL ile 5000 TL arasında değişebilir.

Orijinal ürün almak sizin için her zaman daha avantajlıdır ve garanti kapsamında olduğu için garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi Kumaşı

Projeksiyon perdesinde kullanılan kumaşların belirli özellikleri vardır. Yansıtma oranı düşük olmalı ve ışık geçirmemelidir. Yansıtmanın düşük olması için de genelde arka yüzeyleri siyah olur.

Kullanılan kumaş ışık geçirirse görüntü kalitesi düşük olur ve istenilen verimi sağlamaz. Işığı geçirmeyen bir kumaş üzerine düşen görüntüyü ışığı kırmadan yansıtacağı için görüntü kalitesi de yüksek olur.

Bazı modellerde görüntü kalitesini arttırmak adına kumaşların ön yüzeyinde gümüş iyonlar kullanılır. Aydınlık bir yerde sunum yapacaksanız mat renkte bir perdeyi kullanmalısınız. Işık olmayan bir alanda sunum yapacaksanız açık gri renk perde seçmelisiniz.

Storlu Projeksiyon Perdesi
Tripodlu Projeksiyon Perdesi
Projeksiyon Cihazları
Projeksiyon Perdesi
444 48 32