Tecbayi Giriş
Tecakademi > Storlu Projeksiyon Perdesi
Tecakademi
Storlu Projeksiyon Perdesi

Storlu Projeksiyon Perdesi

Storlu projeksiyon perdesi ev ve iş yerlerinde kullanımı uygun olan ve en çok tercih edilen görüntüleme cihazıdır. Kurulumu basit ve kullanımı kolaydır. Evinizde sinema keyfi yaşamak için uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Projeksiyon cihazı görüntüyü projeksiyon perdesine yansıtır ve boyutları sayesinde perdeler geniş kitlelere kaliteli görüntüler sunar. İş yerinde sunumlar için kullanılan en pratik ürünlerdir.

Projeksiyon perdesini hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak doğru modeli seçmeniz gerekir. Birçok farklı model ve fiyat seçeneği vardır. Duvara asılarak kullanılan storlu perdeler son dönemlerin en popüler ürünleri olmuşlardır. Stor projeksiyon perdelerinin kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

  • Ev sinema
  • Toplantı ve sunum odaları
  • Konferans salonları
  • Hastaneler
  • Tanıtım alanları

Storlu Projeksiyon Perdesi Montajı

Storlu projeksiyon perdelerinden sipariş verdiğinizde uygulamasını kullanım talimatlarına göre kendiniz de yapabilir ya da yetkili servis elemanlarına yaptırabilirsiniz. Storlu projeksiyon perdesi her ortama uyum sağlar.

Fuarlar gibi tanıtım organizasyonlarında firmalar tanıtım reklamlarını oynatmak için projeksiyon perdelerini kullanırlar. Kaliteli görüntü ve normal televizyondan daha büyük ekranı sayesinde müşterilere hızlı bir şekilde ulaşım sağlanabilir.

Storlu perdeler el ile kontrol edilebilirler ve sunumu bitirdiğiniz zaman kapatarak yer kaplamasını engelleyebilirsiniz. Kapatıldığı zaman koruyucu haznelerinin içerisinde olurlar. Kaliteli malzemeden üretilen perdeler uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Farklı boyut ve fiyat seçenekleri ile müşterileri memnun eder.

Storlu Projeksiyon Perdesi 300x225

Storlu projeksiyon perdelerinin ihtiyaca göre farklı ölçülerde büyüklükleri vardır. 300x225, 180x180, 200x150, 240x200, 244,183 gibi farklı ölçülerde inceleme yapabilir ve hangisinin amacınıza uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Farklı boyutlardaki perdelerin fiyatları da farklıdır ve uygun seçenekleri vardır. Bir kere aldığınızda uzun süre kullanacağınız için oldukça ekonomik ürünlerdir. Perde alırken dikkat etmeniz gereken husus doğru ve kaliteli kumaş kullanılmış olmasıdır.

Projeksiyon perdesi alırken arka tarafa ışık geçirmediğinden emin olmanız gerekir. Kaliteli ürün kullanmazsanız istediğiniz verimi cihazdan alamaz ve istediğiniz gibi sunum yapamazsınız.

Epson Yazıcı Servisi Ankara
Kablosuz Projeksiyon
Epson Yazıcı Servisi İzmir
Renkli Etiket Yazıcı
444 48 32