Tecbayi Giriş
Tecakademi > Tripodlu Projeksiyon Perdesi
Tecakademi
Tripodlu Projeksiyon Perdesi

Tripodlu Projeksiyon Perdesi

Tripodlu projeksiyon perdesi açılır kapanır ayak kısımları ile oldukça verimli kullanılır ve istediğiniz mekânda rahatça taşıyabilirsiniz. Şık bir tasarıma sahip olan perdelerin siyah renkli kasaları olur ve kasaların içerisinde güvenli bir şekilde perde kumaşını muhafaza edebilirsiniz.

Ayaklı projeksiyon perdeleri metal tasarımlardır ve dayanıklı ürünlerdir. Şık modelleri sayesinde evinizde kullandığınızda hoş dekorasyonlar da oluştururlar. Ayaklı projeksiyon perdelerinin arka kısmında ayar çubuğu bulunur. Ayar çubuğu ile perdenin yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

Toplama kısmı da oldukça kolaydır ve hafif bir çekişle toplayabilirsiniz. Katlanabilir olması dolayısıyla taşınması da oldukça kolaydır. Sağlam tripod ayakları her mekâna uyum sağlar. Perdenin gövdesini tam olarak taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Tripodlu Projeksiyon Perdesi Ölçüleri

Projeksiyon perdeleri farklı model ve boyut seçeneklerine sahiptir. Tripodlu projeksiyon perdesi pratik kullanımı ve ekonomik oluşu nedeniyle en çok tercih edilen modellerden biridir. Ayaklı projeksiyon perdesi alacağımızda dikkat etmemiz gereken hususlar şunlardır:

  • Projeksiyon perdesi için nasıl bir kumaş kullanıldığı.
  • Projeksiyon perdesinin ışık geçirip geçirmediği.
  • Perdenin ön kısmında siyah renkte kontrast çerçevesinin bulunup bulunmadığı.
  • Ayak kısmının sağlam olması.

Ayaklı projeksiyon perdelerinde kaliteli malzeme kullanılması ve ayakların perdeyi taşıyacak kadar sağlam olması gerekir. Perdenin ışık geçirmemesi görüntü kalitesi açısından oldukça önemlidir.

Ayaklı projeksiyon perdeleri için mobil kullanıma uygun denilebilir ve herhangi bir yere sabitlenmediğinden ayakların dayanıklı olması önemlidir.

Tripodlu Projeksiyon Perdesi Ayağı

Projeksiyon perdesini ayaklı model tercih ediyorsak ayak kısmının sağlam ve perdeyi kaldıracak dayanıklılıkta olmasına dikkat etmemiz gerekir. Ayak kısımları yeteri kadar sağlam değilse kullanım açısından istediğiniz verimi alamazsınız.

Kullanılan perdenin projeksiyon görüntüsüne uygun olarak üretilmesi ve seçilmesi gerekir. Eğer özel üretim değil de normal bir kumaş perde kullanırsanız görüntü kaliteniz yarı yarıya düşer.

Ayaklı projeksiyon modelleri ekonomik ürünler olduğu için sık kullanılan modellerdir. İş yerinde farklı yerlere giderek sürekli sunum yapıyorsanız sizin için en doğru seçenek ayaklı projeksiyon perdeleri olur.

Epson Yazıcı Servisi Ankara
Kablosuz Projeksiyon
Epson Yazıcı Servisi İzmir
Renkli Etiket Yazıcı
444 48 32